Grupa: Praktyczny Marketing

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Realizacje

Klient: SPA w Mamaison Le Regina w Warszawie

Zakres realizacji: Zakres realizacji:
 • Przygotowanie projektu funkcjonalnego (makieta i architektura informacji)
 • Opracowanie kreacji graficznej serwisu
 • Wdrożenie systemu CMS
 • Opracowanie tekstów dla całej witryny (seo copywriting)
 • Przygotowanie koncepcji marketingowych (promocja w sieci i poza nią)
 • Obsługa powdrożeniowa i marketingowa
 • Podpięcie systemu statystyk (analizowanie ruchu i raportowanie)
Opis:

Zrealizowaliśmy serwis www dla kompleksu SPA & Wellness jednego z warszawskich hoteli. Projekt nazywa się SPA in Le Regina Hotel i można go obejrzeć pod adresem www.massage.pl.

Wdrożenie odbyło się w oparciu o nasz system zarządzania treścią (CMS), który został wyposażony w moduły i funkcjonalności idealnie spełniające swoje zadanie dla strony promującej tego typu usługę. Oczywiście, jak każdemu klientowi, zostało wykonane dostosowanie do wymogów i specyfiki firmy.

Moduły użyte w ramach wdrożenia www.Massage.pl:

 • Moduł strona opisowa
 • Moduł rezerwacji online - pozwala potencjalnym klientom na dokonanie rezerwacji wizyty w gabinecie w dowolnie wybranym terminie. Informacja zapisywana jest do bazy danych (podgląd z panelu administratora), jak również wysyłana jest na email zarządzających Gabinetem SPA oraz jako potwierdzenie wykonania wstępnej rezerwacji do klienta.
 • Moduł oferty specjalne - umożliwia dodawanie, edycję i usuwanie ofert specjalnych, które stanowią dodatek na wyjątkowe okazje. Strony ofert nadają się do praktycznego zastosowania jako landing page - czyli miejsca, gdzie trafiają klienci z prowadzonych działań e-marketingowych (mailingi, boksy reklamowe, kampanie bannerowe, itd.) organizowanych właśnie m.in. przy specjalnych okazjach.
 • Moduł galerii zdjęć
 • Moduł aktualności
 • Moduł przyjaznych linków
 • Moduł formularza kontaktowego
   

Efekty naszej pracy

Dzięki naszemu wsparciu przy tworzeniu tekstów reklam kontekstowych oraz pomysłom i przygotowaniu opisów ofert specjalnych - już w pierwszych dniach od uruchomienia zrealizowano kilka transakcji online (konwersja na rezerwację online) oraz kilka transakcji telefonicznych (informacja ze strony).

Ten serwis usługowy (

microsite

) powstał od podstaw - domena została zarejestrowana na potrzeby klienta - jest to więc bardzo młoda strona. Pomimo to, dzięki zastosowanym w CMS rozwiązaniom wspierającym SEM (promocję w wyszukiwarkach) serwis już znajduje się na wysokich pozycjach na najbardziej interesujące klienta słowa kluczowe.

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION