Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

O nas

Słówko o nas...

 

Z branżą interaktywną związani jesteśmy od 1999 r. w którym zaczęliśmy zbierać wiedzę i doświadczenie. Rok 2004 r. przyniósł pierwsze realizacje w ramach rozpoczęcia działania firmy Profit IT Solutions. Realizacje powstawały pod marką serwisu branżowego o praktycznym emarketingu - PraktycznyMarketing.pl.

Po trzech latach działalności postanowiliśmy wyodrębnić ze struktury kolejną markę, która ma zajmować się obsługą klientów z wąskiego zakresu powiązanych ze sobą branż. Tak, początkiem 2008 roku powstała marka HotelNETWORK.pl, która przejęła emarketingowe wspieranie klientów z braży horeca (hotele, restauracje, catering), spa oraz branży zdrowotnej i około zdrowetnej (gabinety masażu, lekarskie, stomatologiczne, itd.).

Obecnie, HotelNETWORK.pl stanowi grupę specjalistów z różnych dziedzin związanych z Internetem. Mamy za sobą doświadczenie w realizacjach dla branż usługowych, takich jak: hotelarstwo, spa & wellness, wszelkiego rodzaju gabinety (kosmetyczne, masażu, dentystyczne), itd.

To doświadczenie i wiedzę postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu i stworzyć na tej bazie dedykowaną usługę właśnie dla tych branż.
 

Nasza misja

 

Naszym głównym celem przy współpracy jest wsparcie w przyciąganiu, przekonywaniu, konwertowaniu i utrzymaniu klientów internetowych.

Dostarczamy narzędzi (jak np. nasz system cms dla hoteli), informacji (raporty analizy stron i działań sem) oraz doświadczenia (konsulting) ułatwiając naszym Klientom dążenie i osiąganie strategicznych przewag konkurencyjnych.
 

Korzyści

 

Jakie korzyści dla klientów płyną z takiego rozwiązania? Jest ich kilka, z czego najważniejsze to:

  • Sprawdzone rozwiązania - dzięki praktyce, kolejnych wdrożeniach, znajomości rynku i branż, ciągłych analizach i ulepszaniu naszej oferty, jesteśmy w stanie zaoferować takie rozwiązania, które się sprawdzają... zawsze możemy to udowodnić!
  • Kompleksowa obsługa - oferujemy kompleksową obsługę w zakresie obecności w Internecie, jednak wyłącznie w takim stopni, w jakim uważamy to za skuteczne i sprawdzone. Nie polecamy rozwiązań niepraktycznych, choć jesteśmy w stanie stworzyć każdy dodatkowy element na zamówienie.
  • Rozwiązania dedykowane - zawsze jest tak, że ubranie szyte na miarę jest wygodniejsze od seryjnej produkcji. Nasza oferta skupia się na usługach i produktach dla konkretnych branż. Mamy więc sporą wiedzę i zaplecze doświadczenia, które wzbogaca się z każdą kolejną realizacją.

Oferujemy usługi w zakresie:

 
Jeżeli jesteś zainteresowany szerszym zakresem naszych usług - skorzystaj z formularza zapytań. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi atrakcyjną ofertę dopasowaną do potrzeb.

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION