Grupa: Praktyczny Marketing

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Jak działamy

Sposób działania dobierany jest każdorazowo do zakresu przesłanego do nas zapytania.

Podczas współpracy z branżowymi klientami udało się nam wypracować sprawdzające się w praktyce metody działania, które satysfakcjonują klienta, ale przede wszystkim pozwalają na efektywną pracę.

Pracę nad praktycznie każdym projektem możemy podzielić na następujące fazy:

  • Faza poznawcza
  • Faza analityczna
  • Faza produkcyjna
  • Faza wsparcia
     

Faza poznawcza

Na początek odkrywamy przede wszystkim realne potrzeby klienta (czym jest zainteresowany i co chce osiągnąć), staramy się dogłębnie poznać samego klienta jak i specyfikę jego oferty. Badamy również największą konkurencję szukając jej mocnych i słabych stron. Cała ta faza opiera się o przesłane zapytanie, briefing oraz konsultacje prowadzone z klientem.
 

Faza analityczna

Ten etap należy praktycznie w całości do nas. Nasz zespół analizuje zebrane wcześniej dane. Wychodząc od celu, jaki klient chce osiągnąć określamy propozycje rozwiązań, a także kreujemy własne koncepcje, by dać alternatywne lub uzupełniające się rozwiązania.

Efektem fazy analitycznej jest przedstawienie klientowi propozycji rozwiązań wraz z ich wyceną.
 

Faza produkcyjna

W tym etapie koncepcje przekuwane są na konkretne kreacje. W zależności od rodzaju zlecenia może to być przykładowo projekt funkcjonalny strony, propozycja grafiki, wykonanie audytu, wdrożenie systemu CMS, itd.
 

Faza wsparcia

Większość klientów z którymi mamy przyjemność pracować, są naszymi lojalnymi klientami. Z tego powodu, faza wsparcia zawsze ich interesuje, gdyż mogą liczyć już po wdrożeniu strony czy realizaji innego zlecenia, na wsparcie z naszej strony.

Czasami jest to pełna obsługa serwisowa - wspieramy mocno działania marketingowe, inspirując klienta pomysłami, a często i w pełni go wyręczając. Czasami jest to wsparcie analityczne oraz konsulting i doradztwo. Nigdy nie pozostawiamy klienta samego sobie.

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION