Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Zmiana wyglądu serwisów hotelowych Grupy Vital Resorts

10-01-2011

1,5 do 2 lat dla strony www to bardzo dobry okres na wprowadzenia zmian, tudzież odświeżenie wyglądu (jeżeli strona ma się dobrze i spełnia swój cel jak powinna).

Tak właśnie postępują nasi Klienci, którzy w ramach ciągłej współpracy zlecają nam realizację nowych stron, lub odświeżanie istniejących.

Serwisy grupy Vital Resorts należycie wypełniają swoje cele od ponad 1,5 roku istnienia - zatem drastycznych zmian nie należy wprowadzać.

Konsultowane z inicjatywy Klienta zmiany będą dotyczyć głównie architektury strony głównej oraz dodania kilku funkcjonalności - dodanie nowych elementów, takich jak "Moduł Aktualności" oraz zmiana działania istniejących - "Oferty Specjalne" i "Oferty Last Minute".

Te ostatnie zmiany zrodziły się podczas administrowania serwisem i mają na celu ułatwienie administratorom strony obsługę modułów oraz ich szersze wykorzystanie.

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION