Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Vital Resorts Polska - tworzymy nowy wizerunek w Internecie

13-12-2008

Na zlecenie Vital Resorts Polska, właściciela 3 luksusowych ośrodków wypoczynkowych usytuowanych w różnych częściach Polski, HotelNETWork rozpoczęło realizację projektu mającego na celu kreację i promocję nowego wizerunku w Internecie.

"W ramach projektu utworzone zostaną 4 strony internetowe. Główna, będąca niejako drogowskazem do stron i ofert poszczególnych ośrodków, oraz strony poszczególnych obiektów" - mówi Piotr Zając, manager projektu.

Przed realizacją klient skorzystał z usługi konsultingu i doradztwa oraz audytu stron wskazanej konkurencji, które pozwoliły mu dokładniej sprecyzować swoje cele oraz wymagania stawiane przed nowym wizerunkiem.

Jedną z nowości jakie będą wdrażane w ramach realizacji projektu, to funkcjonalność systemu CMS która pozwoli na obsługę wszystkich stron z jednego panelu administracyjnego.

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION