Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Rozpoczęcie współpracy z wydawnictwem PROMEDIA

05-06-2009

Miło nam poinformować, iż na przełomie maja i czerwca nasza firma nawiązała współpracę z wydawnictwem PROMEDIA - wydawcą między innymi tytułu HorecaMagazine.pl. Współpraca będzie miała wielopoziomowy charakter.

Pierwszy etap współpracy przewiduje m.in. realizację przez Hotel Network nowego serwisu internetowego dla PROMEDIA - www.promedia.biz. Przewidywana jest również realizacja kolejnych serwisów dla tej firmy.

PROMEDIA jest również organizatorem Fashion Website Awards - konkursu na najlepszą stronę branży mody. Fashion Website Awards  to konkurs, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez skierowanych do przedstawicieli branży mody. Zarówno jego pierwsza, jak i druga edycja spotkały się z uznaniem i zainteresowaniem, o czym świadczy coraz większa liczba stron internetowych zgłaszanych do konkursu.

 

Firma PROMEDIA powstała w 1998 roku w celu dostarczania polskim przedsiębiorstwom profesjonalnej informacji, przydatnej w pracy i w prowadzeniu biznesu. Właścicielem i prezesem firmy jest Jerzy Osika.

PROMEDIA realizuje swoje cele poprzez wydawanie czasopism branżowych dla profesjonalistów ze świata mody (kwartalniki: „Moda Męska”, „Moda Damska”, „Obuwie i Galanteria”, „Jeans&Sportswear”), dla fachowców związanych z wyposażeniem wnętrz (czasopisma: „Tekstylia w domu”, „Ambiente”) oraz do specjalistów branży produkcji odzieży „Producent Odzieży”.

Firma organizuje również fachowe konferencje i seminaria, a także świadczy usługi w zakresie: reklamy, PR i obsługi stron Internetowych.

 

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION