Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Nawiązanie współpracy z miesięcznikiem Hotel Profit

29-11-2008

HOTEL PROFIT to profesjonalny miesięcznik o charakterze „business-to-business” skierowany do szeroko rozumianej branży hotelarskiej, uzdrowiskowej i gastronomicznej. Jego odbiorcami są przede wszystkim właściciele i dyrektorzy hoteli, restauracji, dużych pensjonatów, ośrodków wczasowych, obiektów uzdrowiskowych i sanatoryjnych. Dociera również do menedżerów wszystkich sieci hotelarskich i gastronomicznych.

Miesięcznik HOTEL PROFIT adresowany jest do ludzi profesjonalnie związanych z biznesem hotelarskim i gastronomicznym, myślących racjonalnie i perspektywicznie. Hotel Profit to przede wszystkim aktualny przegląd rynku HoReCa, komentarz ekonomiczny, prawny i marketingowy, a także co miesiąc nowe case study dotyczące ciekawego obiektu noclegowego i profesjonalne artykuły doradcze, szkoleniowe i analityczne.

Miesięcznik przygotowuje zespół doświadczonych dziennikarzy branżowych, który od lat redaguje dla Państwa serwisy informacyjne z branży hotelowej, restauracyjnej, cateringowej i pokrewnych. Do współpracy zaproszeni zostali profesjonaliści i eksperci z branży hotelowej z Polski i zagranicy.

Od grudniowego wydania dołączyliśmy do grona zaproszonych ekspertów.

Będzie można czytać w nim artykuły pisane przez naszych specjalistów. Mamy przyjemność prowadzić dla Państwa dział związany z marketingiem internetowym. Będziemy przedstawiać  praktyczne porady i rozwiązania, opisywać skuteczne techniki emarketingowe jakie może stosować hotel w Internecie...

Pierwszy, dwuczęściowy artykuł będzie traktował o możliwościach marketingowych jakie drzemią w społecznościach internetowych.

Zapraszamy do lektury...

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION