Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Konkurencja oceniła nas najwyżej

13-10-2008

Badaniu poddano 8 stron hoteli. Były to hotele:

Zbadano wszystkie strony pod kątem 6 głównych kategorii: kreacja, zawartość, marketing, standard internetowe, pozycjonowanie, rezerwacja. Raport ukazał się w sierpniowym wydaniu Hotel Profit.

Choć nie do końca zgadzamy się z niektórymi opiniami w raporcie :) to i tak doceniamy fakt, iż nasza realizacja dla hotelu Villa Hoff uzyskała największą ilość punktów w rankingu.

Wyniki raport można pobrać w pliku poniżej.

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania naszej strony, a szczególnie sekcji Produkty / Raporty branżowe. Ukaże się tam bowiem niedługo niemniej profesjonalny, bardziej rozbudowany raport na temat stron z branż, do których kierujemy swoją ofertę.


Pliki do pobrania
Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION