Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Hotel Profit 12/08 - Wykorzystaj siłę społeczności internetowych

17-12-2008

Wykorzystaj siłę społeczności internetowych

Prawie połowa Polaków, zanim zarezerwuje pokój, szuka informacji o hotelu w Internecie – wynika z badań przeprowadzonych przez On Board PR i PBS DGA w maju 2008 r. na ogólnokrajowej, reprezentatywnej próbie dorosłych mieszkańców Polski.

Drugim najczęściej wskazywanym źródłem informacji o obiektach noclegowych są rekomendacje znajomych, przyjaciół.

[...]

Czym jest Social Media?

Social Media (SM) w głównej mierze odnosi się Internetu i narzędzi, które umożliwiają dzielenie się informacjami pomiędzy użytkownikami Sieci. Jest to mix łączący technologię, aktywność użytkowników oraz możliwości wykorzystania form nadawania i odbierania przekazu jakie daje Internet.

Myśląc o Social Media, powinno się mieć na uwadze dwa podstawowe jego aspekty: Social Media Optimization (SMO) oraz Social Media Marketing (SMM). Są to nowe i powiązane ze sobą terminy, które w pewien sposób określają marketingowe wykorzystanie trendu Social Media w promocji biznesu.

W wielkim skrócie można zobrazować je w następujący sposób: Social Media Optimization wyraża procesy, które zachodzą w obrębie serwisu internetowego firmy, podczas gdy Social Media Marketing wyraża aktywności wychodzące poza witrynę.

[...]

Cały artykuł znajduje się z grudniowym wydaniu miesięcznika Hotel Profit - zapraszamy do zapoznania się z nim.

 

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION