Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Analiza użyteczności serwisu www dla Hotel Senator S.A.

30-12-2008

Spółka Hotel Senator S.A. jest właścicielem nadmorskiego, czertogwiazdkowego Hotelu Senator w Dźwirzynie. Na zlecenie Zarządu wykonaliśmy analizę użyteczności obecnej strony www hotelu (www.hotelsenator.pl).

Celem analizy było opracowanie raportu, który umożliwi podjęcie odpowiednich działań odnośnie internetowego wizerunku Hotelu Senator.

Wynikiem naszej pracy jest Raport użyteczności serwisu www, w oparciu o Analizę jakościową - opierająca się na ocenie eksperckiej. Nasi specjaliści najpierw użytkowali serwis jak potencjalny klient, próbując odnajdywać poszczególne informacje i wypisywali swoje uwagi. Następnie serwis został poddany ocenie okiem ekspertów od użyteczności, która polegała na wskazaniu cech pozytywnych i negatywnych serwisu w obszarach:

  • odczucia estetyczne;
  • układ elementów;
  • funkcjonalności;
  • użyteczność;
  • marketing i komunikacja marki;
  • analiza wsparcia SEM.

Kluczowym elementem Raportu jest wskazanie propozycji zmian jakie można i jakie należy dokonać oraz opis metodologii podejścia do wdrażania zmian i tworzenia nowego serwisu.

 

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION