Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Analiza użyteczności serwisu

21-10-2009

Wielobranżowa spólka Milex Sp. z o.o. zleciła nam wykonanie analizy użyteczności powstającego serwisu internetowego.

Celem analizy było opracowanie raportu, który umożliwi podjęcie odpowiednich działań związanych z prowadzeniem e-marketingu internetowego dla spółki.

Firma była na etapie wdrażania nowego serwisu, ale nie do końca była pewna, czy jej poczynania są prawidłowe i idą w dobrym kierunku. Zdecydowała się na zewnętrzną ekspertyzę - przeprowadzenie Audytu użyteczności i działań sem.

Wynikiem naszej pracy jest Raport użyteczności serwisu www, w oparciu o Analizę jakościową - opierająca się na ocenie eksperckiej. Nasi specjaliści najpierw użytkowali serwis jak potencjalny klient, próbując odnajdywać poszczególne informacje i wypisywali swoje uwagi. Następnie serwis został poddany ocenie okiem ekspertów od użyteczności, która polegała na wskazaniu cech pozytywnych i negatywnych serwisu w obszarach:

  • odczucia estetyczne;
  • układ elementów;
  • funkcjonalności;
  • użyteczność;
  • marketing i komunikacja marki;
  • analiza wsparcia SEM.

Kluczowym elementem Raportu jest wskazanie propozycji zmian jakie można i jakie należy dokonać oraz opis metodologii podejścia do wdrażania zmian i tworzenia nowego serwisu.

Raport bardzo spodobał się Zarządowi spółki, i postanowił on zweryfikować swoje działania w ramach e-marketingu. Poproszona nas o przygotowanie propozycji ofertowej na realizację nowej odsłony www.

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION